Dobrodruh - Terence Hill
Hodnocení filmu
Dobrodružné / Rodinné
Itálie, 1987, 92 min
Režie: Enzo Barboni
Hrají: Terence Hill Robert Vaughn Cole S. McKay
obal: pošetka
jazyk: česky, anglicky
titulky: české
dostupnost Skladem
cena 59 Kč
Luke se toulá po amerických silnicích ve starém džípu s přívěsem, ve kterém vozí svého milovaného koně. Jeho toulky jednoho dne přeruší návštěva starého kamaráda Moose, který ho požádá, aby se postaral o jeho syna Matta. Luke tedy společně s nevychovaným puberťákem vyráží na usedlost, kterou Moose pro syna koupil. Tedy, vlastně nekoupil, vyhrál v pokeru.
Zpočátku si Luke a Matt strašně lezou na nervy, ale během cesty se z nich stanou skvělí parťáci. Když dorazí na místo, zjistí, že jakýsi pan Lawson usiluje o skoupení všech pozemků v okolí. Pro dosažení svého cíle neváhá použít jakékoliv donucovací prostředky. Ačkoliv je pan Lawson zjevně velmi nebezpečný muž, Luke se nezalekne a rozhodne se bezmocným starousedlíkům pomoct.
českou verzi pořadu pro CET 21 spol. s r.o. v roce 2005 vyrobila Česká produkční 2000 a.s., v českém znění: Pavel Trávníček (Terence Hill), Radek Škvor, Martina Hudečková, Petr Pelzer, Vlastimil Zavřel, Richard Trsťan, Zdeněk Maryška, Milan Slepička, Jan Hanžlík, Jakub Saic, René Slováčková, Marcela Kyselová, Jolana Smyčková, Jan Vlasák, Jan Škvor
Komentáře uživatelů k filmu
-
milan vanek
je to krasna komedie a terence hill tam hraje opravdu slosnou roli i jeho syn je to muj vzor




